افعی تهران؛ مصائب آقای کارگردان
سامان مقدم پنج سال پس از ساخت کمدی پرطرفدار «دیوار به دیوار»، به تازگی با درامی متفاوت که پیمان معادی فیلمنامه‌اش را نوشته به شبکه خانگی آمده است. پیمان معادی در ابتدا قصد داشت که خودش افعی تهران را بسازد، اما مشغله‌های بسیارش باعث شد تا ساخت فیلمنامه‌اش را به سامان مقدم بسپارد.
شوگون؛ ماجراجویی، تاریخ و جنگ
سریال «شوگون» (Shogun) به تازگی از شبکه Hulu و FX پخش شده است و روایتگر داستان «ویلیام آدامز»، دریانورد انگلیسی است که در سال ۱۶۰۰ پا به ژاپن گذاشت.
شکست‌ناپذیر؛ قهرمانی که به آن عادت ندارید
شکست‌ناپذیر (Invincible) قهرمانی است که «رابرت کرکمن»،‌ خالق مجموعه کمیک‌های walking dead، در سال ۲۰۰۲ برای کمپانی ایمیج خلق کرد.
ما راوی سرسبزی این خاکیم
هر درختی که رشد می‌کند، در خاک این سرزمین ریشه می‌دواند و گره می‌خورد به حیات میلیون‌ها انسانی که در آن زندگی می‌کنند. هر چه این ریشه‌ها بیشتر شود، گره حیات ما نیز محکم‌تر و تنومندتر خواهد شد.
جاماندگان؛ یک کمدی از افسردگی و تنهایی
«جاماندگان‌» (The Holdovers) آخرین اثر الکساندر پین، کارگردان آثاری چون «درباره اشمیت» (About Schmidt)، «راه‌های جانبی» (Sideways) و «نبراسکا» (Nebraska) است. این اثر در فستیوال اسکار ۲۰۲۴ نامزد دریافت پنج جایزه، از جمله جایزه بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و ... شده است.
عکس خوب؛ ویترین فروشگاه آنلاین شما
اصلی‌ترین عامل تمایز فروشگاه‌های آنلاین از دیگر فروشگاه‌ها آن است که مشتری نمی‌تواند محصول مورد نظرش را از نزدیک ببیند. این عامل باعث می‌شود تا مشتری احساس اطمینان کمتری نسبت به فروشگاه‌های اینترنتی داشته باشد. عکس خوب از محصولات؛ راه حلی است که می‌تواند حس اعتماد را در خریداران به‌وجود آورد و آن‌ها را نسبت به خرید از یک فروشگاه آنلاین مطمئن‌تر کند.
جام ملت‌های آسیا؛ مهم‌تر از آن چه به‌نظر می‌رسد!
جام ملت‌های آسیا یکی از کهن‌ترین رقابت‌های ملی در سطح جهان است که که از سال ۱۹۵۶ برگزار می‌شود. این رقابت هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود که در حال حاضر هجدهمین دوره این مسابقات در قطر در حال برگزاری است.
جان کنستانتین؛ ضدقهرمان جذاب دنیای دی‌سی
جان کنستانتین یکی از شخصیت‌های عجیب و غریب دنیای ابرقهرمانی است. او به اکثر قهرمان‌هایی که می‌شناسیم شباهت ندارد.
ملاقات خصوصی؛ عشق نفرینی و بی‌پروایی
«ملاقات خصوصی» اولین فیلم امید شمس است که در چهلمین دوره جشنواره فجر، برنده جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.